Konfidencialitātes Politika

Lietojot mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat, ka jūsu apmeklējuma laikā tiek ievākti dati par jūsu apmeklētajām mājas lapām un apmeklējuma ilgumu, izmantojot sīkdatnes (cookies) un JavaScript kodu. Jūs piekrītat, ka jūsu apmeklējuma laikā iegūtā informācija  tiek izmantota reklāmas demonstrēšanas un mārketinga nolūkiem. Nosūtot mums kontaktinformāciju, izmantojot mūsu tīmekļa vietnē atrodamo elektronisko saziņas veidlapu/formu vai caur e-pastu, jūs piekrītat jūsu datu glabāšanai Uzņēmuma datu bāzē uz neierobežotu laika periodu. Ar jūsu piekrišanu Uzņēmumam ir tiesības izmantot jūsu sniegtos datus, lai nodrošinātu pakalpojumu izpildi, kā rezultātā jūsu dati var tikt nosūtīti tālāk uz attiecīgajām valsts iestādēm. Jūsu dati netiks nodoti trešo personu rīcībā, izņemot gadījumus, kad tas būs nepieciešams pakalpojumu izpildei.  Jums ir tiesības pieprasīt Uzņēmumam izdzēst jūsu personīgos datus  no Uzņēmuma datu bāzes izmantojot tīmekļa vietnē pieejamo anketu.  

 

Definīcijas

Firma – SIA Euro Brokers un SIA Pakora Pluss

Pakalpojumi – muitas noformēšana, atmuitošana, mārketinga pakalpojumi, muitas konsultēšana, mārketinga konsultēšana, kravu ekspedīcija.

Mājaslapa – eurobrokers.lv un pakorapluss.com

Dati – vārds, uzvārds, pastāvīgā adrese, dzimšanas datums, pases numurs, identifikācijas kartes numurs, vadītāja apliecības numurs, pases un identifikācijas kartes kopijas, transportlīdzekļu reģistrācijas apliecības kopijas, firmas reģistrācijas numurs, faktiskās un juridiskās adreses, kravas saņēmēja un nosūtītāja informācija ka arī informācija par operētājsistēmu, ierīces modeli, pārlūkprogrammu, ekrāna izmērus, IP adresi, geo lokāciju.

close
Saņemiet Konsultāciju no Muitas Brokera

Nosūtiet mums ziņu, e-pastu vai pasūtiet zvanu (pārzvanīsim 50 sekunžu laikā)

email